Vítejte v Pizza Zakki Brno

BRNO - Dnes polední menu není. Vyberte si z naší stálé nabídky...Menu na celý týden...

Brno - Ve dnech 24.–26.12. a 31.12.–1.1. bude mít restaurace i rozvoz zavřeno. Ostatní dny je otevřeno jako běžně. Přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů v novém roce. Více...

Brno - Rok utekl jako voda a legendární mikulášská zábava v Pizza Zakki s kapelou PKT je opět tady. Více...

Brno - Přijďte ochutnat naši speciální nabídku. Dne 11.11. od 17:00 si u nás můžete dát tradiční svatomartinskou husu s červeným a bílým zelím, domácím karlovarským a bramborovým knedlíkem. Více...

Siciliana

Siciliana

Loupaná drcená rajčata, sýr, šunka, lečo, tabasco

Milano

Milano

Loupaná drcená rajčata, sýr, šunka, žampiony

Tritato di Carne

Tritato di Carne

Loupaná drcená rajčata, sýr, masová omáčka, kapie

Vegetariana

Vegetariana

Loupaná drcená rajčata, sýr, různé druhy zeleniny

jsme tu pro vás
již 15 let
házená pizza
v domácí atmosféře
přátelský podnik
i pro vaše nejmenší
Pizzerie s dlouholetou tradicí

Restaurace Pizza Zakki je tu s vámi již od roku 2001. Nacházíme se na ulici Antonínská 30 v těsné blízkosti centra Brna. V domácí atmosféře si pochutnáte na vynikající házené pizze, italských těstovinách nebo čerstvých salátech. Vše si také můžete nechat přivézt díky našemu rozvozu až domů nebo do kanceláře.

Naše pizzerie je zcela nekuřácká

Jelikož jsme nekuřácká restaurace, vychutnáte si naše speciality za svěžího vzduchu opravdu naplno. Nemusíte se tak ani bát přivést si Vaše děti. A pro kuřáky je před restaurací připraven popelník, není tedy problém si na chvíli odskočit ven.

Dětský koutek pro vaše nejmenší

Nebojte se vzít s sebou i vaše děti, u nás se nudit nebudou. Můžete jim vybrat z naší nabídky dětských jídel, nakrmit je díky přichystané dětské židličce a zatímco si budete s přáteli pochutnávat na našich domácích dezertech a výborné kávě, Vaše děti se zabaví v dětském koutku plném hraček.

Restaurace Brno

Rozvoz Brno

Další

Kontakty Brno

Otevírací doba Brno